Sousedé
(1/20)
1
1 480 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právního servisu
ID nemovitosti:54795
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:24 m2
Plocha pozemku:465 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte klid a chatu v dojezdové vzdálenosti od Prahy, tak tohle je skvělé místo. Prodej chaty na vlastním pozemku s číslem evidenčním, dispozice 1+1, plocha 24 m2, nedaleko řeky Sázavy, obec Chocerady. Zastavěna plocha nemovitosti je 24 m2 + zahrada 441m2 celková plocha pozemku je 465 m2. Chata je dřevěná, na smíšené podezdívce s úložným malým podsklepením na uchovávání trvanlivých potravin. Do chaty je zavedena vlastní elektřina 220/380. Chata nemá vodovod, jako řešení se nabízí vrt, vytápění vnitřní kamna (petry). Vstup do chaty je verandou, kde se nachází prostor pro malý kuchyňský kout, dále obývací pokoj. Na pozemku je dřevěná kůlna, na nářadí, kde bylo umístěno chemické wc. Chata leží na svažitém pozemku, pozemek nabízí krásné soukromí, příjezd autem (parkování) a přístup k chatě je snadný cca 30m lesním porostem. Využití pozemku je řešeno kaskádovitě, nad chatou je kaskáda pro altán, sezení s ohništěm, v polovině pozemku samotná chata a sezení před chatou. Jedná se o krásné, klidné místo, kde původní majitelé prožili velmi šťastná období. V okolí nádherná příroda vhodná pro houbaření, možnost koupání a rybaření v nedaleké Sázavě, která je vzdálena 5 min chůze. V obci je hospoda, kemp, vlaková stanice, kterou projíždí posázavský pacifik. Obec Chocerady má skvělou občanskou vybavenost, dojezd do Prahy zajišťuje kormě vlaku také autobusová doprava a autem po D1 je dojezd cca 30minut. Údolí Sázavy patří k nejpůvabnějším koutům naší země, k tomu se přidává Ladův kraj, nedaleké Hrusice, hvězdárna Ondřejov a nespočet kulturních památek a zajímavostí. Krásná poloha obce s možností podnikání nádherných, ať už pěších či cyklistických výletů po okolí, vede k velké návštěvnosti tohoto kraje a rozvoji turismu. Chatová lokalita, doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDDálnice
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
54795
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
24m2
Plocha pozemku
465m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jan Bahorec
Jan Bahorec
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé