Sousedé
(1/6)
2 499 000 Kč
ID nemovitosti:N2214792
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:400 m2
Datum aktualizace:20. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu s přiděleným evidenčním číslem o užitné ploše cca 70m2 a pozemkem s rozlohou 400 m2 na klidném a romantickém místě u Zvánovického potoka v blízkosti obce Černé Voděrady na Praze - východ.

Nemovitost je určena k rekonstrukci. Dispozice: v přízemí vstupní chodba s technickou místností, kuchyně, jídelna, obývací pokoj s krbem, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. V patře se nachází ložnice rozdělena na dvě části s přímým vstupem na terasu.

Objekt je napojen na elektřinu a vytápěn kamny na tuhá paliva. Voda je využívána ze společné studny, odpad sveden do jímky.

Vyhledávaná rekreační oblast s krásnou okolní přírodou se vyznačuje výbornými podmínkami pro cyklovýlety a turistiku.

Ohledně doplňujících informací, či zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
N2214792
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
70m2
Plocha pozemku
400m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Modrý
Tomáš Modrý
Zobrazit
kontakt
HVB Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé