Sousedé
(1/12)
4
699 000 Kč
ID nemovitosti:E1397BL001
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:19 m2
Plocha pozemku:19 m2
Datum aktualizace:20. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme chatu u rybníku Olšovec v Jedovnicích.Chata disponuje jednou obytnou místností, kde se nachází i kamna na tuhá paliva.Na pozemku jsou 3 parkovací místa.Chata je pravidelně udržována. Živý plot dostatečně chrání soukromí.Je zde možnost napojení na vodu a kanalizaci. Přípojky jsou na hranici pozemku.Nemovitost se prodává včetně vybavení.Městys Jedovnice se nachází 25 km severně od Brna v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Městys si zachovává ráz malého městečka s širokou občanskou vybaveností i společenským a kulturním životem. Okolní lesy přírodního parku tvoří vstupní bránu do Moravského krasu. Vzhledem k zeměpisné poloze a štědrosti přírody jsou Jedovnice významným střediskem rekreace, turistiky, vodních sportů a nabízí síť cyklostezek. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
E1397BL001
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
19m2
Plocha pozemku
19m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Pavel Klein
Pavel Klein
Zobrazit
kontakt
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé