Sousedé
(1/16)
1
1 500 000 Kč
Poznámka k ceně: Exkluzivně. Bez provize.
ID nemovitosti:E1353BL020
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:34 m2
Plocha pozemku:438 m2
Datum aktualizace:25. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pěknou, udržovanou chatu. Chatová osada leží v blízkosti Smolenské přehrady, v klidné rekreační oblasti. Nemovitost je vytápěna krbovými kamny, připojena na elektřinu, částečně podsklepená, a zdrojem vody je vlastní vrt studny s pitnou vodou. Veškeré vybavení chaty zůstává v ceně- zánovní plynová bomba využívaná k vaření, lednička, mikrovlnná trouba, trouba, kamna, zahradní sprcha, čerpadlo, i nábytek. K chatce (23m2) také náleží terasa (11,3m2), která nabízí příjemné posezení, ale v případě úprav lze o tento prostor zvětšit na obytnou plochu. Oplocená zahrada (438m2) je ve velmi opečovávaném stavu - najdeme zde plochu k relaxaci, ovocné stromy, záhony, a zahradní domeček (4m2) k uskladnění nářadí. Lokalita kromě klidu a odpočinku poskytuje také krásný výhled do okolí. Pro více informací a termín prohlídky neváhejte kontaktovat realitní makléřku.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
E1353BL020
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
34m2
Plocha pozemku
438m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Petra Mičánková
Petra Mičánková
Zobrazit
kontakt
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé