Sousedé
(1/14)
chata s loďkou
1 800 000 Kč
ID nemovitosti:E1149Z133
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:22 m2
Plocha pozemku:25 m2
Datum aktualizace:14. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji krásnou chatu o dispozici 2+kk a přibližné užitné ploše 22 m2 v 1. řadě u vody u Vranovské přehrady, spadající pod obec Oslnovice, chatové osady Penkýřák. Samostatně stojící chata s pultovou střechou je postavena ze dřeva se zděnou podezdívkou. V suterénu je umístěn sklep. Přízemí dominuje prostorný pokoj s kamny na tuhá paliva a další pokoj. K. dispozici je suché WC. Chata není připojena k žádným inženýrským sítím. Okna jsou dřevěná. U chaty se nachází příjemné posezení s ohništěm. Toto místo si zamilují zejména rybáři. Příjezd je možný pohodlně až k chatě, kde můžete parkovat. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.Obec Oslnovice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 71 obyvatel. Jihovýchodní hranici katastru obce tvoří řeka Dyje a pod obec spadají i rekreační chatové osady Farářka, Penkýřák, Chmelnice a Stušice na horním konci Vranovské přehrady. Poblíž můžete navštívit zříceninu hradu Cornštejn, či hrad Bítov. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
E1149Z133
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
22m2
Plocha pozemku
25m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda
Zobrazit
kontakt
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé