Sousedé
(1/8)
3 544 327 Kč
Poznámka k ceně: Včetně Depozitní úschovy a právního servisu.
ID nemovitosti:349680
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:788 m2
Užitná plocha:71 m2
Plocha pozemku:788 m2
Datum aktualizace:29. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout dvougenerační chatu, díky které může více generací pohodlněji a komfortněji relaxovat a odpočívat společně pod jednou střechou. Vhodné i jako investiční příležitost. Dřevostavba se nachází v k.ú. Žloukovice-Nižbor v krásném přírodním prostředí nedaleko řeky Berounky obklopena Křivoklátskými lesy. Chata (zastavěná plocha 73 m2) se nachází na rovinatém pozemku s možností příjemného posezení a parkováním OV přímo u chaty. Z jedné místností zde máme společnou kuchyň a jídelnu s ledničkou. Je zde zavedena pitná voda, elektřina, a suché WC je nedaleko chaty. Na nemovitosti neváznou žádné právní vady, hypotéka či věcné břemena. V obci Žloukovice je restaurace, BUS doprava a vlaková stanice Beroun - Rakovník. OV je to 15 min do Berouna a 30 minut na metro Zličín. Občanská vybavenost je v sousedním Nižboru (obchody, restaurace, pošta, základní a mateřská škola). Pokud hledáte absolutní klid po pracovním týdnu a klid od města, je možné si pořídit tuto nemovitost na víkendové nebo prázdninové či trvalé bydlení. Zdejší prostředí je stvořené pro milovníky přírody, sportu a cyklistiky.

Majitelé si vyhrazují právo výběru kupujícího. Prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozí domluvě. Zajistíme pro vás také kompletní finanční servis, poradenství s hypotékou i pojištěním. Cena je včetně provize RK, obsahuje kompletní právní servis včetně advokátní úschovy a jednání na katastru nemovitostí.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
349680
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
788m2
Užitná plocha
71m2
Plocha pozemku
788m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Josef Petýrek
Josef Petýrek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Garant

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé