Sousedé
2 000 000 Kč
ID nemovitosti:22471
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:1.085 m2
Užitná plocha:34 m2
Plocha pozemku:1.085 m2
Datum aktualizace:28. června 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Modřice. Dle územního plánu města Modřice je veden jako plocha rekreačních zahrádek, avšak velké množství pozemků v nejbližším okolí již bylo změněno na způsob využití bydlení v rodinných domech. Jedná se o rovinatý pozemek o celkové ploše 1 085 m2, který slouží jako rekreační zahrada s ovocnými stromy a plochou pro sezónní pěstování zeleniny. Celý prostor je oplocený a uzamykatelný.
 
Na pozemku se nachází rekreační zděná chatka sestávající z jednoho nadzemního a jednoho podzemního podlaží. Výměra zastavěné plochy je 34m2. Za předpokladu rekonstrukce lze objekt obývat celoročně a nad objektem lze přistavět podkroví.
 
K pozemku je pohodlný přístup a příjezd po asfaltové veřejné silnici a parkování na pozemku je bezproblémové. V blízkém dosahu je tramvajová, vlaková a autobusová zastávka, tudíž dostupnost do města Brna je výborná.
 
Jedná se o cenové dostupný pozemek pro zájemce o bydlení v blízkosti Brna v menší stavbě nebo pro ty, kteří si počkají na případnou změnu územního plánu a umožnění stavby plnohodnotných rodinných domů (změnu územního plánu však garantovat nemohu). Samozřejmostí je možnost užívat pozemek jako zahradu.
 
V případě jakýchkoliv dotazů a v případě zájmu o prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
22471
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
1085m2
Obytná plocha
34m2
Užitná plocha
34m2
Plocha pozemku
1085m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - David Grábl
David Grábl
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2024 Sousedé