Sousedé
1 970 000 Kč
ID nemovitosti:19605
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:40 m2
Užitná plocha:68 m2
Plocha pozemku:40 m2
Datum aktualizace:15. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Šplouchání řeky, vůně lesa, a hlavně blahodárné ticho. To vše můžete získat zakoupením malebné chaty v obci Ivančice, místní části Budkovice, kterou nyní nabízíme k prodeji.
Chata na vlastním pozemku se nachází v chatové oblasti Jouřov, jen pár metrů od řeky Rokytná, jejíž zakroucené meandry vybízejí k odpoledním procházkám. A ačkoliv je objekt součástí dvojchaty, zastavěných 40m² nabízí svým obyvatelům úplný klid a soukromí.
Již při vstupu na vás zaručeně dýchne zdejší venkovská atmosféra, kterou umně dotváří všudypřítomné dřevo. Chata disponuje malou, ale plně vybavenou kuchyní s krbovými kamny, u nichž se můžete ohřát za chmurných deštivých dní. V podkroví se pak nacházejí dvě slunné ložnice s možností dobudovat ještě jednu.
Na pozemku najdete také ohniště, kde můžete za teplých letních večerů s celou rodinou pořádat táboráky či jen romanticky pozorovat hvězdné nebe.
Svými dispozicemi i lokalitou nabízí tato chata exkluzivní oázu klidu poblíž rušného Brna, která se hodí jako ráj pro dovádějící děti, útočiště pro zapálené rybáře či poklidné místo k odpočinku pro starší.
Pokud Vás nabídka zaujala, zavolejte mi a domluvíme se na termínu prohlídky. V případě zájmu Vám s kolegyní rádi pomůžeme s financováním za nejlepší úrokové sazby na trhu.

web nemovitosti: https://paveldanecek.cz/chata-budkovice

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
19605
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
40m2
Užitná plocha
68m2
Plocha pozemku
40m2
Plocha terasy
8m2
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Pavel Daněček
Pavel Daněček
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2024 Sousedé