Sousedé
(1/9)
2 190 000 Kč
ID nemovitosti:16862
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:393 m2
Užitná plocha:57 m2
Plocha pozemku:393 m2
Datum aktualizace:8. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exklusivně Vám nabízíme k prodeji zděnou chatu, v Jedovnicích, na krásném slunném místě, V - J - Z orientovanou, pouhých cca 300m od rybníku Olšovec. Výhoda této chaty je, že stojí na vlastním pozemku o ploše 393m2. K chatě je příjezd automobilem. Zastavitelnost pozemku je 20%, (max. zast. plocha může být až 60m2), takže můžete chatu přistavět a vybudovat například sprchový kout, či další místnost. Chata je podsklepená, má obytné podlaží s kuchyňskou linkou, obytné podkroví. Samostatné WC. Chata disponuje elektrikou, obecní pitnou vodou, obecní užitkovou vodou - pro zálivku zahrady, obecní kanalizací. Vytápění řešeno kamny na tuhé palivo - tzv. Petra kamny. Na zahradě posezení, skleník, ovocné stromy a pro chataře velmi oblíbená udírna s krbem. Jedná se o žádanou lokalitu, v samé blízkosti jedovnického rybníka. Mnoho možností sportovního vyžití, každoroční vyhlášené výlovy rybníka Olšovec, závody motorových kluzáků. V okolí dostatek restaurací pro nevšední gastronomický zážitek. Jedovnice jsou branou do Moravského krasu - vyjeďte si na kolech, či udělejte pěší turistiku. Chatu můžete v této atraktivní lokalitě i pronajímat.
Dohoda na ceně možná.
V případě zájmu neváhejte kontaktovat realitního makléře o prohlídku.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
16862
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
393m2
Užitná plocha
57m2
Plocha pozemku
393m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jiří Ondroušek
Ing. Jiří Ondroušek
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé