Sousedé
(1/13)
1
1 350 000 Kč
ID nemovitosti:56481
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:38 m2
Plocha pozemku:412 m2
Datum aktualizace:14. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chata na prodej o velikosti 38 m2, stojící na vlastním oploceném pozemku o velikosti 412m2 v chatové oblasti vzdálené 3 km od centra Přeštic. Na pozemku se nachází studna, elektřina je zavedena do chaty a je zde chemické WC. Tato chata má novou plechovou střechu, plastová okna a disponuje dílnou a parkovacím místem na pozemku. Chata se prodává plně vybavena nábytkem, na pozemku jsou nádrže na vodu a kůlny s dřívím. U chaty je vybudovaná pergola s krbem pro příjemné posezení. Příjezdová cesta vede přímo k chatě. Doporučuji prohlídku. Volné ihned.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
56481
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
38m2
Plocha pozemku
412m2
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Nikol Vachtlová
Nikol Vachtlová
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář PLZEŇ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé