Sousedé
(1/21)
5 377 000 Kč
ID nemovitosti:N63861
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:520 m2
Užitná plocha:62 m2
Plocha pozemku:520 m2
Datum aktualizace:14. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pořiďte si svou oázu klidu v podobě rekreačního domu se zahradou v obci Lipence. Rekreační dům, jehož užitná plocha činí 62 m2, je situován na vrchu svažitého pozemku uprostřed zeleně a je obklopen zahradou o výměře 458 m2. Díky své poloze nabízí tato nemovitost parádní výhledy.

V přízemí rekreačního domu naleznete předsíň, kuchyň, dva pokoje a koupelnu s vanou a odděleným WC. V kuchyni jsou k dispozici nová kamna. Přímo z kuchyně se dostanete po žebříku na půdu, kde kdysi bývala ložnice. Přístup do této místnosti je možný rovněž zvenčí domu, z dobře přístupné střechy. Jistě oceníte prostorný sklep a kutily potěší i dílna.

V domě je elektřina, ale plyn ani kanalizace zřízeny nejsou. Na pozemku se nachází jímka a studna s rozvodem do domu. Vodovod se nachází na ulici přímo před domem, a je tedy jednoduše možné se na něj napojit.

V případě zájmu můžete po vzoru většiny sousedů přestavit tento rekreační dům na dům určený k trvalému bydlení. Na tomto pozemku je totiž možné postavit rodinný dům o užitné ploše až 80 m2 a využít základy tohoto rekreačního domu, případně můžete pouze užitnou plochu stávajícího domu rozšířit a dům zvelebit rekonstrukcí.

Dominantou této nemovitosti je určitě zahrada, která je skutečnou oázou klidu plnou zeleně. Zahrada je dostatečně velká pro volnočasové vyžití jako je zahradničení, bazén či venkovní grilování. Parkování je možné mimo pozemek přímo před domem.

Obrovským lákadlem je také lokalita samotná, neboť obcí Lipence vede cyklostezka, kterou se dostanete podél Vltavy do Prahy, nebo naopak třeba až na Karlštejn podél řeky Berounky. Přímo u tohoto domu se nachází přírodní park Hřebeny. V obci Lipence naleznete veškerou občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy, pošty, golfového hřiště. Dopravní dostupnost je taktéž výborná díky autobusové zastávce nacházející se pouze 10 minut pohodové chůze od domu.

Rádi Vás touto nemovitostí provedeme, abyste na vlastní kůži zažili klidnou atmosféru tohoto objektu nacházejícího se pouze dvacet minut od pražské metropole.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
ID nemovitosti
N63861
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
520m2
Užitná plocha
62m2
Plocha pozemku
520m2

Poloha na mapě

Foto - David Mikoláš
David Mikoláš
Zobrazit
kontakt
SOCCER REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé