Sousedé
(1/25)
8 300 000 Kč
Poznámka k ceně: konečná cena
ID nemovitosti:877
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:115 m2
Užitná plocha:205 m2
Podlahová plocha:205 m2
Plocha pozemku:109 m2
Počet místností:14
Datum aktualizace:14. března 2023

Popis nemovitosti

Bylo nám ctí, když jsme byli majitelem výhradně požádáni o zprostředkování prodeje nemovitosti, v srdci Jeseníků, chaty v Dolní Moravici. Jedná se o zděnou budovu s dřevěným obkladem, čítající 5 apartmánů. Každý ze zmíněných apartmánů má autonomní vchod, kuchyň, vlastní sociální zařízení (dva apartmány vybaveny vanou, ostatní sprchovým koutem). Technický stav je nekompromisně perfektní, budova i interiér jsou pečlivě udržovány, všechny apartmány vybaveny veškerou infrastrukturou, potřebnou k pohodlí (televizory, nábytek, lednice, povlečení, nádobí, nové vysoké matrace s paměťovou pěnou, zatemňovací rolety, myčka v hlavním apartmánu, tamtéž i krb). Jedná se o zcela nebývalou nabídku, a zvláště perfektní provedení a výbava, to jen potvrzuje. Majitel vše pojal na motivy známé české pohádky S čerty nejsou žerty, takže penzion má název Čertova bouda, apartmány jsou pak pojmenovány podle hlavních postav této pohádky, jako apartmán Doroty Máchalové, čerta s hodností Vraníka, či Luciferův apartmán. Objekt aktuálně používán k podnikatelské činnosti, k pronajímání apartmánů. Pohodlně lze v objektu naráz usadit 16 lidí, v případě přistýlek i mnohem více, než 20. Vše napojeno na dálkové aplikace, kterými lze řídit otvírání vchodů, či úroveň temperování v objektu. Součástí i místnost na lyže, či kola, přistavená nedávno k původnímu půdorysu, taktéž je součástí majetkový podíl na pozemku za objektem, tudíž i parkovací místa. V objektu provedena i příprava, na instalaci samostatných měřičů, pro každý apartmán zvlášť, v objektu se topí přímotopy, je zde i možnost přepnutí topení z topných panelů, na topení podlahové. V bezprostředně nedávné době, byly vyměněny všechny elektrické ohřívače vody. Vše opravdu bez jediné chyby, včetně novoty, jíž je vybudovaná zahrádka s posezením a nábytkem, před každým z přízemních apartmánů. Nabídka nemusí být určena jen k podnikání, lze si představit souběh vlastní rekreace a pronajímání, anebo jako horský přístav pro mnohačetnou rodinu, kdy pro každou její součást je nabídnuto soukromí. V případě pronajímání apartmánů, je obsazenost řešena účastí na rezervačním portálu, alternativně lze využívat i služeb, v areálu přítomné recepce.
Budova součástí populárního resortu Dolní Moravice. V areálu wellness, vinný sklep, restaurace s kuchyní, tenisový kurt, bezprostřední blízkost sjezdovky Čerťák, 4 km Malá Morávka, tedy Karlov, Kopřivná, o něco dál Hvězda, Ovčárna, Praděd, Karlova Studánka. Resort populární i v létě, neboť v blízkosti lze najít například Rešovské vodopády, přehradu Slezská Harta.
Nabídka pro náročné, ale i ty, kdo se snaží zachránit hodnotu svého finančního portfolia investicí, která je hmatatelná a jistá. Nemovitost právně zcela bez závad a cizích práv. Prohlídky po dohodě o termínu s několikadenním předstihem. V případě financování, či dofinancování, nabízíme účinnou spolupráci, díky dlouholetým vztahům s rozhodujícími úvěrovými institucemi.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
110 V230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
877
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
115m2
Obytná plocha
205m2
Užitná plocha
205m2
Plocha pozemku
109m2
Místností
14
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Karel Rozsypal
Karel Rozsypal
Zobrazit
kontakt
Multicont reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé