Sousedé
(1/25)
850 000 Kč
ID nemovitosti:350033
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:39 m2
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:39 m2
Datum aktualizace:13. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rekreační chatu v osobním vlastnictví o zastavěné ploše 39 m² s pozemkem o výměře 371 m² ve velmi klidné obci Rašovice u Klášterce nad Ohří.
Chata je částečně vybavená. V kuchyni najdeme lednici, elektrický sporák, varnou konvici, nádobí,. v obývací místnosti prostornou sedačku s konferenčním stolkem,. v pokoji skříň s policemi a v místnosti, která je připravená na dodělání koupelny je drobný nábytek a suchý WC.
Chata má elektrickou přípojku na 220W s novým rozvodem elektřiny a přípojku sezonní pitné vody. Novou plechovou střechu a je vytápěna krbovými kamny na tuhá paliva.
Na zahradě před vstupem do chaty, je nově položená dlažba a betonové jezírko, kam je svedena dešťová voda ze střechy, která je využívána na zalévání zahrady. Zahrada je částečně oplocena.
Velice rád bych vyzdvihl polohu chaty, která nám nabízí soukromí a nachází se v blízkosti řeky Ohře, na velmi pěkném místě, odkud vidíme nejen řeku Ohře ale i kus krásné přírody.
Zajímavá příležitost pro relax a pohodu, nejen pro vášnivé rybáře.
V případě více zájemců, bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
Plánovaná prohlídka nemovitosti je na termín 25.05.2023
Zajímá Vás více informací o nemovitosti? Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem, jsem tu pro Vás.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
350033
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
39m2
Užitná plocha
35m2
Plocha pozemku
39m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Michal Novák
Michal Novák
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Synergy

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé