Sousedé
(1/16)
650 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz a dále také poplatek 2 000,- Kč pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva.
ID nemovitosti:344077
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:476 m2
Užitná plocha:20 m2
Plocha pozemku:476 m2
Datum aktualizace:14. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi chatu v osobním vlastnictví v Teplicích, konkrétně v zahrádkářské kolonii Třešňovka.

Jedná se o samostatně stojící zděnou chatu, která je z části podsklepena, jako úložný prostor slouží také prostor pod střechou. Zastavěná plocha je 20 m², plocha zahrady 456 m², celková plocha je tedy 476 m².

Zahrada má vlastní přívod elektrického proudu, k pozemku je přivedena užitková voda (sezónní), pitná voda je k dispozici v blízkosti zahrady. K vytápění slouží kamna na tuhá paliva. K zahradě se dostanete autem. Na mírně svažitém pozemku zahrady jsou aktuálně vzrostlé stromy: švestka, třešeň, jabloň, meruňka, jabloň, višeň a další.

Nutno zmínit, že pozemek je užíván na základě nájemní smlouvy s městem Teplice, a to za roční poplatek 4 000,- Kč. Předmět prodeje je zděná chatka, která bude na katastrálním úřadu převedena na budoucího majitele.

Pomohu Vám případně i se ziskem férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Další informace Vám sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
344077
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
476m2
Užitná plocha
20m2
Plocha pozemku
476m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Tomáš Novák
Tomáš Novák
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Synergy

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé