Sousedé
(1/25)
1 895 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:350771
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:886 m2
Užitná plocha:22 m2
Plocha pozemku:886 m2
Datum aktualizace:4. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte pro trávení volného času místo s dostatkem soukromí, ale ne zcela na samotě? Místo, které poskytuje dostatek možností pro odpočinek i sportovní vyžití? Místo s příznivou dojezdovou vzdáleností z Prahy?

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme dřevěnou montovanou chatku na vlastním oploceném pozemku v chatové oblasti v Malé Lečici, cca 30 km od Prahy.

Umístění pozemku skýtá dostatek nerušeného klidu a soukromí, výhodou je i dostatečně prostorná zahrada se vzrostlými stromy, hlavně s bohatě plodícími jabloněmi.

Dispozice chatky: venkovní veranda, chodbička, prosklená veranda a obytná místnost s kamny (kamna jsou vhodná na vaření, pečení i vytápění)

Vlastní kopaná studna s pitnou vodou, suché WC, bez elektro přípojky
Okolí poskytuje možnosti odpočinku i sportovního vyžití - vodní nádrž Slapy, nádrž Štěchovice, Nový Knín, Drtinova rozhledna, rozhledna Veselý Vrch

Pro bližší informace či pro domluvu prohlídky kontaktujte makléřku

Základní údaje

Typ konstrukce
Montovaná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
350771
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
886m2
Užitná plocha
22m2
Plocha pozemku
886m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Vlasta Trolerová
Vlasta Trolerová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Power

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé