Sousedé
950 000 Kč
ID nemovitosti:347554
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:263 m2
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:263 m2
Datum aktualizace:25. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na romantickém místě v chatové osadě v Sedlčanech "U Kotliny" najdete ticho a klid pod rozložitými korunami vysokých stromů. Udržované zahrady plné ovoce, zeleniny a květin vás ohromí nejen úrodou, ale i neuvěřitelným výhledem do okolí. Takový malý, soukromý ráj. Přitom je to pěšky jen kousek od historického centra Sedlčan.
Kamenná chata s plechovou střechou je třípodlažní. Dole je pokoj se samostatně uzavíratelnou komorou (cca 7 m2) a chemické WC (3,2 m2). Vše navazuje na téměř dokončenou terasu (14 m2). V dalším podlaží je obývací pokoj s kuchyní (cca 13 m2), dřevěný balkón (3,15 m2) s luxusním výhledem na okolí. Dobře poslouží také venkovní solární sprcha. Nad obývákem s kuchyní se zvenku po žebříku dostanete do podkrovního pokoje, který slouží jako prostorná ložnice (13 m2).
V objektu není zavedena elektřina. Voda je po celé chatové osadě rozvedena pouze užitková systémem plastových trubek podél plotu. Topení na tuhá paliva. Kamna. Na pozemku je dále udírna a dřevěný domek na nářadí.
Sedlčany jsou známy pro své krásné okolí. Rybáři budou nadšeni Sedlčanskou retenční nádrží. Sportovce určitě zaujme areál Monínec, leží pár kilometrů od Sedlčan a nabízí letní i zimní aktivity. Milovníci aut si přijdou na své maximálně, protože kousek od chatové osady se nachází Sedlčanská kotlina - profesionální závodní rallycrossová, autocrossová a motocrossová trať.
Zaujala Vás chata? Máte zájem o její koupi? Napište mi, ozvu se Vám a domluvíme si prohlídku.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
347554
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
263m2
Užitná plocha
35m2
Plocha pozemku
263m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Klára Šídová
Mgr. Klára Šídová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Power

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé