Sousedé
(1/21)
3 990 000 Kč
ID nemovitosti:347216
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:340 m2
Užitná plocha:86 m2
Plocha pozemku:340 m2
Datum aktualizace:17. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu v původním udržovaném stavu v nádherné části Dobříše - v chatové oblasti Vlaška. Chata o výměře 43m2 zastavěné plochy sestává ze zádveří, obývacího pokoje s krbem, kuchyní a koupelnou v přízemí a dvou malých ložnic a terasy v prvním patře. V podkroví je možnost ještě spaní či se naskýtá myšlenka rekonstrukce a využití plnohodnotně podkroví.
Voda je zavedena do chaty z vlastní studny, odpady řešeny jímkou, elektřina zavedena.
Zahrada o výměře 297m2 se vzrostlými stromy poskytuje dostatek prostoru pro posezení, dětské zázemí i záhony. Jsou zde nyní i dvě kůlny pro ukládání věcí nebo topiva.
Vlaška je vzdálena přibližně 10 minut chůze sídliště Větrník, kde se nachází MŠ, obchod i autobusová zastávka. V blízkosti chaty je postavena nádherná stylová restaurace Krmelec. Tato krásná oblast v brdských lesích je nyní hojně využívána a přestavována na trvalé bydlení, což lze zde také uvažovat.
Do Prahy se dostanete za krásných 35 minut autem na Smíchov, stejně tak autobusem.
Doporučujeme prohlídku!

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
347216
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
340m2
Užitná plocha
86m2
Plocha pozemku
340m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Eva Viktorinová
Ing. Eva Viktorinová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Power

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé