Sousedé
(1/13)
2 440 000 Kč
ID nemovitosti:361353
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.266 m2
Užitná plocha:76 m2
Plocha pozemku:1.266 m2
Datum aktualizace:26. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme zděnou rekreační chatu v obci Račice nad Berounkou , v rekreační oblasti uprostřed lesů s příjezdovou cestou až k chatě. Chata je na vlastním pozemku (1266m2).

Chata je zděná s obytným podkrovím. V suterénu se nachází slunečná prosklená veranda, kde je nyní kuchyńský stůl a židle , poté vejdete do kuchyňky se sprchovým koutem. V suterénu je dále obývací pokoj s kamny na dřevo. V podkroví jsou celkem dva pokoje, které nyní slouží jako ložnice. Z většího pokoje je výstup na terasu s krásným výhledem na krajinu kolem a na řeku Berounku.
Chata disponuje celkem dvěma terasami, na jedné z nich je postavený venkovní gril a je zde prostor určený pro venkovní posezení, druhá terasa je menší a opět nabízí krásný výhled na krajinu.
Chata má vlastní zdroj vody (studnu), elektřina v celém objektu.
Chata je ve svahovitém pozemku. Na pozemku je i vedlejší stavba - garáž a na ní navazující kůlna. Chata s velkolepým pozemkem opravdu nabízí prostor pro velkou rodinu .
Prohlídky budou probíhat vždy jen o víkendu. Zavolejte si o termín Vaší prohlídky.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
361353
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1266m2
Užitná plocha
76m2
Plocha pozemku
1266m2
Počet garáží
1
Foto - Lenka Medřická
Lenka Medřická
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kladno

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé