Sousedé
(1/15)
Rezervace
1 380 000 Kč
Poznámka k ceně: kupní cena včetně právního servisu, advokátní úschovy a odměny RK
ID nemovitosti:345348
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:408 m2
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:408 m2
Datum aktualizace:2. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej zděné chaty 2+kk se zastřešenou terasou, celková užitná plocha 50 m2, výměra pozemku 408 m2, Žloukovice č. ev. 75.

Dispozice: zádveří, příprava na koupelnu s WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a v patře druhý pokoj. Koupelnu s WC a kuchyňský kout je potřeba dokončit. Do chaty je zavedena elektřina a odpady jsou svedené do jímky. Rozvod vody v chatě je hotový a bojler na ohřev teplé vody osazený. Voda, ale není v tuto chvíli do chaty připojena. Nový majitel si může nechat udělat studnu a mít tak zajištěný plný komfort užívání chaty.

Pozemek je rovinatý a autem přijedete až k chatě.

Výborná dopravní dostupnost vlakem a autobusem. V obci je restaurace, dětské hřiště, sportovní areál s kurtem na tenis, volejbal a nohejbal. Klub přátel Žloukovic organizuje v průběhu roku několik zajímavých akcí jak pro děti, tak pro dospělé. Kdo jednou do Žloukovic přijede už se sem bude chtít vracet stále.

Doporučuji osobní prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
345348
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
408m2
Užitná plocha
50m2
Plocha pozemku
408m2
Plocha terasy
12m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Lukáš Hajník
Lukáš Hajník
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kladno

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé