Sousedé
(1/25)
pohled od vstupních vrátek
2 700 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:345261
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:355 m2
Užitná plocha:39 m2
Plocha pozemku:355 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:17. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi chatu v atraktivní oblasti Dolního Bezděkova u Kladna. Chata se nachází na velmi klidném a vyhledávaném místě, na místě plné zeleně. Příjezdová cesta je asfaltová (až k chatě) a hned u chaty je několik možností kde zaparkovat.
Chata je ve velmi pěkném a udržovaném stavu. Dolní část je zděná a vrchní část dřevěná s obytným podkrovím. Chatka má sklep, balkón (terasu), rozvod studené vody, vlastní studnu, rozvod elektřiny (230 V), elektrickou troubu s plynovým sporákem (vlastní bomba), jímku, vlastní splachovací toaletu, dřevěná okna, krb uvnitř (možnost topit) i venku, udírnu, satelit, přímotop, plovoucí podlahy téměř po celé chatě, krásnou zahradu.
Po vstupu do chaty je hned menší chodba, odkud se vchází do kuchyňky, velkého pokoje (odtud i na terasu) a podkroví. V podkroví je možnost přespání více osob. WC se nachází dole ve sklepě, umyvadla jsou v kuchyňce i předsíňce. Je zde možnost i napojení bojleru a případně dodělání sprchového koutu. Zahrada je udržovaná, s tůjemi a pohodovými sousedy.
Autobus staví jak v Horním tak i v Dolním Bezděkově. V těchto vesnicích je i další občanská vybavenost (supermarket, pošta atd...).
Myslím, že stojí za to vidět tuto chatu, včetně klidného okolí a načerpat pohodovou energii.
Pokud budete mít zájem o jakoukoliv informaci nebo případně prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
345261
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
355m2
Užitná plocha
39m2
Plocha pozemku
355m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr. Otakar Mačura
Mgr. Otakar Mačura
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kladno

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé