Sousedé
2 900 000 Kč
ID nemovitosti:348547
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:554 m2
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:554 m2
Datum aktualizace:3. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V katastru obce Bradlecká Lhota, která se nachází mezi Jičínem a Lomnicí nad Popelkou Vám nabízíme k prodeji rekreační chatu o zastavěné ploše 40 m². Chata se nachází na vlastním pozemku o celkové rozloze 554 m², který je umístěn v chatové osadě na okraji obce. V přízemí chaty se nachází vstupní chodba ze které se vchází do moderně zařízené kuchyně. Z kuchyně je vstup do prostorného obývacího pokoje. V přízemí je dále koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře chaty je prostorná ložnice se vstupem na balkon s výhledem do chatové osady. Chata je připojena k elektrické síti, pitná voda je z vlastní vrtané studny a odpady jsou svedeny do jímky. Vytápění chaty je zajištěno kamny na tuhá paliva. Na prostorné, udržované zahradě se nachází zděná kůlna, travnatý porost a ovocné stromy. Před vchodem do chaty je upravená prostorná terasa. Příjezd k chatě je po upravené polní cestě, parkování je pak možné přímo na pozemku. Veškerá občanská vybavenost je v Jičíně nebo Lomnici nad Popelkou. V okolí se nachází mnoho příležitostí k odpočinku. Nedaleko se nachází lokalita Českého ráje, přímo u chaty jsou lesy a louky. Nejbližší koupaliště je v Jičíně, nebo v Lomnici nad Popelkou.

Pro více informací kontaktujte makléře!

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
348547
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
554m2
Užitná plocha
60m2
Plocha pozemku
554m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Robert Škvor
Robert Škvor
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Gold

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé