Sousedé
(1/13)
950 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně proviz RK a právního servisu
ID nemovitosti:346030
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:225 m2
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:225 m2
Datum aktualizace:2. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeju chatu bez č. popisného a evidenčního, vedenou jako jinou stavbu, v ulici Tovární v Rychnově u Jablonce. Chata má zastavěnou plochu 46 m2, užitnou plochu cca 35 m2 (bez půdy) a plochu pozemku 225 m2.

Objekt je určen k rekonstrukci. Nemá koupelnu, kuchyň, ani wc. Sestává se z jedné větší místnosti 18,8 m2, chodbičky 3,7 m2, skládku 4,8 m2, dalšího prostoru 7,6 m2 a půdy. Chata je kombinovaně zděná a roubená s betonovým základem. Střecha je sedlová pokrytá eternitem.

Energie: Elektřina 220V, voda a odpady nejsou, vodovodní řád do průměru 500 mm je vpravo za hranicí pozemku. Topení zajišťují krbová kamna. Komín je vyvložkován keramikou, revize nejsou.

Dle platného Územního plánu jsou parcely v zóně Z133 a jsou určeny pro výrobu a skladování. Není tam tedy dle komunikace se stavebním úřadem možnost místo chaty postavit rodinný dům, získat č. popisné či evidenční a tudíž brát na objekt hypotéku (AKTUALIZACE: stavební úřad v Rychnově u Jbc je ochoten zvážit přidělení čísla evidenčního po umístění alespoň chemického wc) . V minulosti byly parcely v jiné kategorii (v ulici je vedle chaty i dům), proto lze požádat o změnu územního plánu na parcely určené k rekreaci či bydlení. Zastavitelnost činí 20%, což je již téměř využito na budovu chaty. Objekt je možné nyní rekonstruovat, aby zůstal chatou. Jak mnoho, záleží na Stavebním úřadu v Jablonci nad Nisou. Poslal jsem jim dotazy datovou schránkou a čekám na odpověď.

V případě většího zájmu si majitel vybere nejlepší nabídku.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
346030
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
225m2
Užitná plocha
35m2
Plocha pozemku
225m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Michal
Petr Michal
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Gold

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé