Sousedé
2 500 000 Kč
ID nemovitosti:389678
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:407 m2
Užitná plocha:41 m2
Plocha pozemku:407 m2
Datum vložení:21. května 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji částečně podsklepenou chatu v obci Slabce, části obce Kostelík, okres Rakovník nedaleko řeky Berounky. Tento rekreační objekt se nachází v klidné části obce a disponuje celkem obývacím pokojem, 2 ložnicemi, kuchyní, jídelnou a toaletou. Jedná se o přízemní chatu s velmi dobrým stavem. Je připojena na obecní vodovod, odpad je veden do jímky (2 m2). Zastavěná plocha chaty činí 37m², užitná plocha je 41m² a celková plocha parcel je 407m². Součástí prodeje je i samostatný pozemek kousek od chaty o výměře 317 m2, který by mohl být využít k samostatné rekreaci ( mobilheim, chatka). Tento pozemek lze připojit k elektřině a vodě.
V obci je velice aktivní občanské sdružení, který každoročně pořádá populární "Skotské slavnosti". Dále se každoročně v místní kapli pořádají "Vánoční koncerty" a spousta dalších akcí. Při procházce kolem obce můžete narazit na dvě vyhlídky, kde je krásný výhled na řeku Berounku a na obec Kostelík. Nedaleko je obec Slabce s krásným zámeckým parkem a obec Zvíkovec, kde jsou prodejny potravin. Dále jsou v blízkosti zajímavosti jako hrad Krakovec, Čechův Mlýn (elektro skanzen), údolí potoka Javornice a další.
Pokud Vás tato nabídka zaujala ,tak mě neváhejte kontaktovat a domluvit si nezávaznou prohlídku. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
389678
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
407m2
Užitná plocha
41m2
Plocha pozemku
407m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jaroslav Noska
Jaroslav Noska
Zobrazit
kontakt
RE/MAX 4 You

© 2024 Sousedé