Sousedé
3 700 000 Kč
ID nemovitosti:378590
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:684 m2
Užitná plocha:299 m2
Plocha pozemku:684 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:5. června 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rekreační chata se nachází na adrese Ulice Hamerská Č. p. 259, v části obce Kovářská, okres Chomutov. Zastavěná plocha domu je 97 m2, obytná plocha objektu je 299 m2. Pozemek o výměře 684 m2 je částečně oplocen.

Rekreační objekt je samostatný a disponuje 7 pokoji, lodžií a kuchyní. Chodbou v přízemí vejdete do obývacího pokoje s krbem a jídelnou. V přízemí se nachází kuchyň, schody do sklepa, úložný prostor a koupelna s toaletou. Po dřevěných schodech vystoupáte do patra, kde se nacházejí 4 velmi prostorné pokoje a balkón. Velkorysý půdní prostor přímo nabízí možnost vystavět malebné podkrovní místnosti.

Objekt disponuje malým sklepem a garáží. Garáž vyžaduje rekonstrukci.
Nemovitost je napojena na kanalizaci a přívod vody z obecního vodovodu. Ohřev vody zajišťuje el.bojler. Přízemí je vytápěno krbem na dřevo a brikety, v patře se topí elektrickým přímotopem.

Před chatou je ohniště a venkovní posezení. Na pozemku se nachází velká zahrada, která poskytne dětem dostatek místa pro hrátky a rodinné aktivity a také možnost pro vybudování bazénu, sauny, ochlazovacích bazénku, altánků, kůlny na nářadí a dalších možností pro pergolu pro relaxaci a společné chvíle s rodinou a přáteli např.při grilování apod. Vlastní vjezd a parkování je přímo na pozemku.

Obec Kovářská se nachází v Krušných horách a je obcí střediskovou pro přilehlé obce, je to velmi oblíbené místo k rekreaci v zimně pro radovánky na sněhu nebo v létě pro možnost řady aktivit v přírodě v blízkosti lesů. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost-obchod s potravinami, restaurace, pizzerie a cukrárna atd., což zajišťuje dobré podmínky k rekreaci s Vašimi dětmi. Kovářská je centrem běžkařských cest a nachází se velmi blízko lyžařských center Klínovec a Božího Daru, v blízkosti hranic s Německem-areál Fichtelberg.

Lokalita nabízí dostupnou dopravu, ať už autem, vlakem nebo autobusem.
Tato nemovitost nabízí bezpečnost, rodinnou atmosféru a všechny potřebné vybavení pro život s dětmi. Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento objekt, kde zažijete nezapomenutelné chvíle na sněhu se svými dětmi, přáteli či rodinnou a k tomu můžete využít naše jedinečné financování na míru díky naší skvělé a zkušené kolegyni.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Kamenná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
378590
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
684m2
Užitná plocha
299m2
Plocha sklepa
2m2
Plocha pozemku
684m2
Plocha balkonu
6m2
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Lenka Hrušková
Lenka Hrušková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX 4 You

© 2024 Sousedé