Sousedé
2 900 000 Kč
ID nemovitosti:349605
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:958 m2
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:958 m2
Datum aktualizace:29. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitelky Vám nabízíme k prodeji dřevěnou chatu se zahradou nacházející se v obci Poláky v blízkosti Nechranické přehrady. Jedná se o velmi vyhledávanou rekreační oblast, vhodné zejména pro milovníky rybaření, zahradničení a relaxace. Celková plocha zahrady je 958 m2, zahrada je udržovaná s ovocnými stromy, skalkou a květinami, bude Vám dělat radost po celé vegetační období.
Chata je dřevěná, zateplená 10 cm polystyrenem, velikost 7x 6 m, zároveň k chatě náleží dílna o velikosti 2x 4 m. Chata je vytápěná krbovými kamny, čímž se možnost pobytu prodlužuje do podzimních měsíců. Součástí vybavení je kuchyňská linka s plynovým sporákem (propan butan). V koupelně se nachází sprchový kout, toaleta a umyvadlo, ohřev vody zajišťuje bojler, rozvod vody v plastu. Dispozici chaty tvoří obývací pokoj společně s kuchyní a jídelnou, koupelna a malá ložnice . Dveře i okna jsou dřevěná. Před vstupem do chatky využijete prostornou verandu, kde můžete grilovat, odpočívat a kochat se výhledem na vodní hladinu Nechranické přehrady.
Dešťová voda je zachycována do plastových nádrží (4 ks) a poté čerpadlem dodávána do objektu, množství je dostačující . Odkanalizování je do septiku.
Poláky jsou vzdáleny 9 km od královského města Kadaně, 15 km od Žatce a 20 km do Chomutova.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
349605
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
958m2
Užitná plocha
50m2
Plocha pozemku
958m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Lenka Hrdličková
Lenka Hrdličková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX 4 You

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé