Sousedé
(1/20)
Rezervace
1 300 000 Kč
ID nemovitosti:366924
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:481 m2
Užitná plocha:74 m2
Plocha pozemku:481 m2
Datum aktualizace:21. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zděnou chatu s číslem evidenčním na krásném místě nad údolím řeky Vltavy, u obce Zahorčice u Boršova nad Vltavou, zhruba 8 km od Českých Budějovic. Nemovitost je postavena na polosamotě, nad chatovou osadou jako nejvýše položená chata, což zaručuje naprosté soukromí.
Chata o dispozici 4 + 1 má obytnou plochu zhruba 74 m2 a celý pozemek je velký 481 m2. Pozemek je v soukromém vlastnictví a je též součástí prodeje. Na parcele se dále nachází dřevěný zastřešený zahradní domek v současné době používaný jako sklad nářadí a techniky.
Na domě započala rekonstrukce. Mimo jiné bylo z pórobetonových tvárnic dozděno podkroví, byly zhotoveny nové krovy s plechovou střešní krytinou. Plastová okna jsou zakoupena je třeba je doinstalovat. Na pozemku byly realizovány rozsáhlé terénní úpravy, byl vylepšen příjezd a postavena velká opěrná zeď, pomocí které byl pozemek upraven do roviny.
Voda je čerpána ze studny, ale není v tuto chvíli dovedena do chaty (vzdálenost studny od domu je zhruba 2 metry). Odpady jsou svedeny do jímky, vytápění je řešeno krbovými kamny, která jsou v obou přízemních pokojích.
Hledáte-li nemovitost k delším pobytům či víkendovému relaxu, kde lze trávit čas např. rybařením či koupáním v řece, kde lze relaxovat v přírodě a zároveň chcete být v těsném dosahu Českých Budějovic, tak je tento dům ideální právě pro Vás. Chata na takto krásném místě se prodává jen výjimečně. Podrobnosti příjezdu Vám vysvětlím při telefonickém rozhovoru nebo na prohlídce nemovitosti. Právě pro více informací či domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Rád Vám ukážu, co tato nemovitost a toto místo nabízí osobně na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
366924
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
481m2
Užitná plocha
74m2
Plocha pozemku
481m2
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Mgr. Pavel Škrna
Mgr. Pavel Škrna
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

© 2024 Sousedé