Sousedé
(1/16)
4 995 000 Kč
ID nemovitosti:360537
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:507 m2
Užitná plocha:24 m2
Plocha pozemku:507 m2
Datum aktualizace:31. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Možnost vidět mobilheim s pozemkem v neděli 4.června od 17-18hod.

Chcete žít na klidném místě, přitom mít rychlou dostupnost do centra Prahy? Exkluzivně prodáváme pozemek vhodný ke stavbě rodinného domu, chaty nebo chalupy. V kouzelné pražské čtvrti rozkládající se na kopci, s výhledem na panorama Vltavy.

Suchdol je součást městské části Prahy 6 a leží na pláni nad řekou. Spolu s hercynským vrásněním utvářela od období starohor podobu romanticky krásné krajiny, která je dnes chráněnou přírodní rezervací.

Pozemek leží v klidné části obce, má rozlohu 507 m2 a je kompletně zasíťován (voda, elektrika i kanalizace). Součástí prodeje je také mobilní dům o velikosti 3x8 m, který je ve velice dobrém stavu a ihned obyvatelný. Můžete se rovnou stěhovat, nebo odtud spřádat plány na výstavbu nového bydlení!

Na zahradě je vybudován sklolaminátový bazén (3x6 m) značky Calypso, vyhřívaný tepelným čerpadlem. Už za prvních slunečních dní si tak budete moci užívat koupání, krásné chvíle na čerstvém vzduchu a večer zakončit třeba grilováním. Na pozemku je rovněž nové elegantní betonové oplocení.

Městská část Praha-Suchdol je unikátní především svou polohou, okouzlí vás ale také původní vilovou zástavbou. Díky častému spojení budete veřejnou dopravou rychle v centru Prahy, ruch velkoměsta vás tady ale nedostihne. Panujete tu klid a pohoda.

Obklopeni budete malebnými přírodními kouty, jako jsou Kozí hřbety, Tiché údolí, Roztocký háj či Sedlecké skály. Na krásné procházky se můžete vydávat po mnoha naučných stezkách Vltavského údolí, na vrcholcích a vyhlídkách se zase kochat překrásnými výhledy do krajiny. Nadšení budete, pokud rádi jezdíte na kole – Suchdolem vedou hned dvě cyklostezky.

V místě je skvělá občanská vybavenost – pošta, jesle, dvě mateřské školky, nová Základní škola Mikoláše Alše, knihovna, obchody i restaurace, vyhlášená creperie a sportcentrum. K dalším významným objektům patří rozsáhlý areál České zemědělské univerzity, Brandejsův statek a kaple sv. Václava.

A jak je to s již zmiňovanou dopravou? Do městské části zajíždí autobusové linky 107 (interval 5 min.), 147 (interval 12 min.), 909 (6x za noc), 160 (interval 60 min.), které jezdí od stanice metra Dejvická a železniční stanice Praha-Podbaba. Linka 359 jezdí 1x za hodinu přes zastávku u obchodu Lidl v Horoměřicích k nádraží v Roztokách. Regionální linka 409 má trasu přes Horoměřice (Lidl), Statenice, Lichoceves a Velké Přílepy.

Praha-Suchdol má tak díky své poloze velký potenciál do budoucnosti, přesto si ale bude vždy uchovávat svůj romantický ráz. Je zkrátka pohodovým místem pro rekreaci i trvalé bydlení.

Základní údaje

Typ konstrukce
Montovaná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
360537
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
507m2
Užitná plocha
24m2
Plocha pozemku
507m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Daniel Červ
Daniel Červ
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé