Sousedé
(1/18)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: včetně provize RK
ID nemovitosti:347524
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:862 m2
Užitná plocha:25 m2
Plocha pozemku:862 m2
Datum aktualizace:20. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji zahradní chatu se zahradou v zahrádkářské kolonii Na Stráni v Moravské Třebové.

Zastavěná plocha chaty je 27 m2, užitná plocha je cca 25 m2 + terasa za chatou. Zahrada je rovinantá, je obdélníhového tvaru a má výměru 835 m2. Na zahradě jsou vzrostlé okrasné i ovocné dřeviny.
Zahrada se nachází na dobře přístupním místě, uprostřed příjezdové cesty. Podél drátěného plotu je i živý plot, který zajišťuje velmi dobře soukromí. Zahrada umožňuje pěstování ovoce a zeleniny a aktivní nebo dle uspořádání zahrady pasivní odpočinek.

Do chaty je přiveden elektrický měděný kabel z připraveného přípojného sloupku, umístěného na hranici pozemku. Nový majitel si musí požádat o připojení a montáž elektroměru.
Užitková voda je řešena pro všechny uživatele v této kolonii společným čerpadlem z nedalekého potoka. Voda je čerpána jen v dané dny v týdnu a danou dobu.
Odpad řešen není. Je vhodné umístění vlastní jímky nebo případně chemického WC.

Více informací u makléře. Vřele doporučujeme prohlídku a vychutnání si tohoto klidného místa k odpočinku.

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
347524
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
862m2
Užitná plocha
25m2
Plocha pozemku
862m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Zdeněk Podlezl
Zdeněk Podlezl
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé