Sousedé
(1/19)
9 990 000 Kč
ID nemovitosti:343741
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.591 m2
Užitná plocha:67 m2
Plocha pozemku:1.591 m2
Datum aktualizace:9. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte romantické místo, kam byste mohli uniknout ze spěchu všedních dní do klidu přírody, a přitom být flexibilní, s rychlým dojezdovým časem do Prahy? Kochat se fantastickými výhledy na malebnou krajinu, relaxovat na zahradě, grilovat a užívat si české léto se vším, co k němu patří?

V Hlásné Třebani prodáváme stavební pozemek (1591 m2), který sestává z rozlehlé zahrady se vzrostlými stromy a starší rekreační chaty (67 m2). Pozemek je rozdělen do dvou celků/pater. V horní části leží chata s přilehlou terasou a upraveným rovinatým trávníkem. Spodní část zahrady je nyní řešena jako okrasná, stavět ale můžete i zde a vybudovat si na pozemku rodinný dům k trvalému bydlení nebo rekreační objekt. Původní chata může sloužit jako sklad do doby, než své nové bydlení dokončíte.

V současné době je zažádáno o změnu územního plánu, do dvou let by měl být pozemek přeměněn na stavební parcelu. Ta je už ale nyní kompletně zasíťována – na místo je přivedena voda z obecního vodovodu, elektřina a plyn.

Největší předností tohoto pozemku je naprosto okouzlující výhled na brdskou vrchovinu, kterou zde budete mít jako na dlani. Vrcholky hor protínající ranní mlhu či koupající se v letním slunci, světelnou symfonii večerních západů. Každý den, každou noc můžete pozorovat, jak se okolní příroda spolu s Hlásnou Třebaní probouzí a ukládá ke spánku.

Spodní část zahrady si zamilujete, pokud máte rádi svůj vlastní kousek přírody. Zahrada je v tuto chvíli primárně řešena jako okrasná, nabízí ale široké možnosti využití dle vašeho architektonického návrhu.

Obec Hlásná Třebaň se řadí mezi oblíbené rezidenční i rekreační oblasti, jedná se o klidné, čisté a bezpečné místo s venkovským charakterem vhodné pro trvalé bydlení. Nachází se na levém řeku Berounky, 2 km východně od Karlštejna, asi 30 km od Prahy a 20 km od Berouna.

Obec a přilehlé okolí má vybudovanou perfektní infrastrukturu – v blízkosti se nachází supermarket Billa a Lidl, oblíbené zahradnictví Hecht, místní pivovar MMX, dále pak pivovar na nádraží v Řevnicích. Za kulturou můžete vyrazit do lesního divadla v Řevnicích – jedná se o zcela unikátní přírodní scénu ve středních Čechách pořádající divadelní představení, festivaly, koncerty a další akce pod širým nebem.

Doporučujeme všem, kteří hledají trvalé místo k bydlení i romantiku v srdci v přírody se snadnou dostupností do Prahy, přitom ale se širokými možnostmi vyžití všeho druhu. Hlásná Třebaň má výborné dopravní spojení s Prahou a Berounem, a to díky železniční trati 171 Praha – Beroun ze zastávky Zadní Třebaň. Vlakem budete za pouhých 20 minut na Smíchově, pražský Barrandov je vzdálen 23 km. Doporučujeme prohlídku, v případě zájmu se neváhejte ozvat makléři nabídky.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
343741
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1591m2
Užitná plocha
67m2
Plocha pozemku
1591m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Daniel Červ
Daniel Červ
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé