Sousedé
(1/20)
nádvoří před srubem
3 995 000 Kč
ID nemovitosti:349440
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:348 m2
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:348 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Tři v jednom! Nabízíme k prodeji novostavbu - objekt k trvalému bydlení či k rekreaci.
Objekt se skládá ze tří malých domků postavených na konci obce v sousedství volné krajiny. Díky cihlové zdi na severní straně je pozemek oddělen od vnějšího světa a obrácen k jihu a západu a je ideálně stvořen k bydlení, individuální víkendové rekreaci či pořádání skupinových workshopů (meditace, jóga, cvičení). Dřevěná srubová budova o rozměrech 5,4 x 6,15 m je zařízena jednoduchou kuchyňkou, koupelnou, komorou, krbem a v patře se nachází další místnost k meditaci, spaní, atd. Celkem 55 m2. Prostřední chatka byla postavena za účelem relaxačního zázemí a vybudování sauny s bazénkem, solné místnosti, vířivky a v patře s odpočívárnou/cvičební místností, chata není ještě dokončena, tudíž dobudování je možné přizpůsobit finálnímu využití. Třetí chatka je zděná, užívána k bydlení, nachází se zde kuchyňka, koupelna se sprchou, malá pracovna a v patře je prostorná ložnice. Topení řešeno krbem. Objekt je soběstačný co se zdroje vody týká, je zde studna, odpad je řešen čističkou odpadních vod. Na dvoře jsou postavena velká kamna na pečení, grilování, uzení. V přední části před srubem je prostor pro cvičení či jiné venkovní aktivity.
Nemovitost vhodná k trvalému bydlení, rekreaci, k podnikání či investici s potenciálem vzniku meditativního či relaxačního centra na ploše 394 m2 v obci Mitrovice u Miličína.
V současnosti je objekt pronajat a je možné s pronájmem dále pokračovat.
Ve vzdálenosti cca 1 km se nachází soustava rybníků (Velký Rašovec). V širším okolí ski areál Monínec a další možnosti volnočasových aktivit .
Obec se nachází na jižním kraji okresu Benešov s dobrým přístupem k dálnici D3 či E55 (2 km) na Prahu či do Tábora (15km) a Č. Budějovic. V obci staví vlak i autobus.

Základní údaje

Kanalizace
Vlastní ČOV
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
349440
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
348m2
Užitná plocha
110m2
Plocha pozemku
348m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ing. Lucie Svobodová
Ing. Lucie Svobodová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Harmony

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé