Sousedé
(1/19)
Chata se dvorkem
1 770 000 Kč
Poznámka k ceně: CENA K JEDNÁNÍ
ID nemovitosti:355151
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:90 m2
Užitná plocha:30 m2
Plocha pozemku:90 m2
Datum aktualizace:25. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chcete být soběstační? Nespoléhat se na dodavatele energií? Chcete žít v přírodě a přitom ve městě?
Pak prosím věnujte pozornost této nabídce...
Předmětem prodeje je energeticky nezávislá, dřevěná chata na betonové podezdívce, ležící nad břehem řeky Úhlavy ( mimo záplavové území ) v Plzni - Radobyčicích ( k. ú. Útušice ).
Trvale obydlená chata, jejíž zastavěná plocha činí 22 m2 se nachází na vlastním pozemku o velikosti 90 m2. V přízemí je situován obytný prostor s kuchyňským koutem, sprchový kout a separační WC, v podkroví najdeme ložnici.
Jedná se o starší chatu, která byla v posledních pěti letech rekonstruována a přestavěna do podoby soběstačného objektu.
Elektřinu zajišťují solární panely, umístěné na střeše chaty, jedná se o tzv. ostrovní systém, který funguje samostatně, bez vnější elektrické sítě a vyrábí energii pouze pro tento daný objekt. Doplňuje ho pětilistá turbína, která zajišťuje osvětlení.
Užitková voda je do chaty přivedena, jako zdroj pitné vody slouží místní studánka s bateriovým čerpadlem, která je nedaleko chaty a je potřeba si ji donést. Tato studánka je uzamykatelná a slouží pouze nabízené chatě.
Odpady jsou svedeny do dvoukomorového septiku, jenž je umístěn na pozemku. Jedná se o nádrže o objemu 1000 a 2000 l.
Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva. Ohřev vody pak plynový průtokový ohřívač.
Chata disponuje dvěma malými sklípky, v jednom je umístěna zadržovací nádrž (2000 l) na užitkovou vodu, jejíž součástí je filtrace a v druhém jsou umístěny baterie pro solární ostrovní systém.
Součástí chaty je dílna, která se prodává s kompletním vybavením, stejně jako chata.
Majitel může doložit fotodokumentaci z rekonstrukce objektu.
Přístup přímo k chatě je možný pouze pěšky, parkování cca 100 metrů od chaty, ale lze přivézt například dřevo, stavební materiál...
MHD je dostupné cca 15 minut pěšky.
Pro bližší informace či sjednání prohlídky prosím volejte nebo pište na níže uvedené kontakty.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
355151
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
90m2
Užitná plocha
30m2
Plocha pozemku
90m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Marie Čejková
Marie Čejková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Plzeň

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé