Sousedé
(1/24)
Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIS?IC realitni? makle
2 890 000 Kč
ID nemovitosti:15352
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:44 m2
Plocha pozemku:531 m2
Datum aktualizace:24. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej chaty na místě přímo určeném k rekreaci, rybaření, koupání i cykloturistice. Chata stojí na vlastním, rovném, oploceném pozemku o celkové velikost 531m2, v těsné blízkosti Kozelské tůně a řeky Labe. Staří chaty je odhadováno na rok 1958. Jedná se o dřevěnou stavbu s plechovou střechou. Celková dispozice chaty je dva plus veranda, kde je kuchyň a jídelna. Veranda je uzavřena plastovými okny, jedná se tak o další místnost. Na pozemku byl vybudován bazén s protiproudem o celkovém objemu 22 m3. Je zde garáž, samostatná koupelna s kuchyňkou, grilovací zázemí, samostatné WC v budce, v rohu pozemku, které je splachovací do jímky. Na pozemek se pohodlně dostanete autem. Městská voda a plynofikace je na hlavní komunikaci 24m od pozemku.Nemovitost stojí v těsné blízkosti tzv. Kozelské tůně, která je napojena na řeku Labe. Díky tomu je zde velice příjemné prostředí a klima v horkých měsících. Je tu plno ptáků a zvěře. Pro rybáře je po obvodu Kozelské tůně hodně "fleků" k rybaření. Jedná se o revír s označením 411 157 - Labe 16 A - Tůně Kozly.800m od chaty se můžete napojit na 2.Labskou cyklostezku, která vede kolem Labe a nebo se můžete dát vykoupat do nedaleké pískovny Mlékojedy.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Bazény
Venkovní bazén
ID nemovitosti
15352
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
44m2
Plocha pozemku
531m2
Plocha lodžie
5m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Honza Ptáček
Honza Ptáček
Zobrazit
kontakt
HONZA PTÁČEK - realitní makléř v Praze

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé