Sousedé
(1/14)
1 599 000 Kč
ID nemovitosti:195823LeD
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:84 m2
Plocha pozemku:390 m2
Datum aktualizace:12. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi chatu s dispozicí 3+kk v blízkosti koupaliště a lesa v obci Šebetov. Chata je dřevěná, zateplená, na kamenném základu. Je napojena na elektřinu a odpady jsou svedeny do jímky. Na pozemku je možnost vybudování vlastní studny. Avšak je zde možnost využívat vodu ze společné studny, která zajišťuje vodu pro všechny majitele okolních chat. Vytápění chaty je řešeno kamny na tuhá paliva.
Příjezd je zajištěn po obecní cestě, která je zajištěná vstupní bránou. Chata stojí na vlastním pozemku o výměře 390 m2. Zastavěná plocha samotné chaty je 50 m2.

Dispozice je následující:

V předsíni (3,2 m2) jsou umístěny vstupy do komory (3,1 m2), ze které je možné vybudovat koupelnu. Dále je z předsíně vstup na WC (0,9 m2) a do pokoje s kuchyňským koutem (25,9 m2) se vstupem na prostorný balkon (11,1m2). Odtud je krásný výhled do okolí a je orientovaný západním směrem. Z pokoje je možné vstoupit po dřevěných schodech do podkroví (cca 33 m2). To je rozděleno na dvě obytné části (ložnice a dětský pokoj). Je zde umístěn vstup na druhý balkon (6,5 m2). V suterénu je umístěn sklep, který slouží k uložení zahradních potřeb.

Předností této nabídky je vyhledávaná lokalita obce, v blízkosti koupaliště a lesů. Chata je ideální jak k rekreaci, tak je zde i možnost celoročního užívání. PENB - G.

Obec Šebetov se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Je vzdálena cca 10 km od města Boskovice a cca 50 km od města Brna. Samotná obec Šebetov nabízí základní nabídku služeb jako je obchod s potravinami, základní školu, mateřskou školku, knihovnu, koupaliště, poštu, lékárnu. Obec je dostupná autobusovou a vlakovou dopravou. Kompletní nabídku služeb nabízí město Boskovice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
195823LeD
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
84m2
Užitná plocha
84m2
Plocha pozemku
390m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Infolinka RK
Infolinka RK
Zobrazit
kontakt
TAJOVSKÝ reality s.r.o.

© 2024 Sousedé