Sousedé
(1/25)
Rekreační chata Krňany
1 500 000 Kč
ID nemovitosti:IR2012023
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:65 m2
Plocha pozemku:370 m2
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exklusivně vám nabízíme pěknou a udržovanou chatu v chatové oblasti mezi obcemi Třebsín a Závist.
Chata stojí na pozemku parc. č. 303/24 (vedený jako ostatní plocha o výměře 390 m2) v k.ú. Třebsín, obec Krňany, zapsáno na LV č. 954, bez č.p./ev.č. pro rodinnou rekreaci , není zapsána v KN.
Stavba je kompletně podsklepená, před vstupem do sklepa je terasa s posezením. Sklep se využívá jako dílna a sklad, je zde i záchod. První patro a podkroví jsou obytné. Do chaty je zavedena elektřina, voda je z vlastní study. Odpad je sveden so septiku.
Vpravo ze vstupní chodby se nachází kuchyně, vlevo je vstup do podkroví, které slouží jako další možnost k přespání. Dole je obývací pokoj se vstupem na zasklenou terasu, ložnice a koupelna se záchodem a sprchovým koutem.
Chata i zahrada jsou velmi dobře udržované. Na zahradě je posezení, bazén a pro zahrádkáře záhony k pěstování. Dobrá dostupnost z Prahy, poblíž je vodní nádrž Štěchovice.
Nemovitost se prodává jako celek, přičemž jedna polovina z probíhajícího insolvenčního řízení. Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.
.

Základní údaje

ID nemovitosti
IR2012023
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
65m2
Plocha pozemku
370m2

Poloha na mapě

Foto - Pavel Smíšek
Pavel Smíšek
Zobrazit
kontakt
Realitní samoobsluha s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé