Sousedé
(1/20)
Zahrada (1225m2) s chatou v chatové oblasti Selmice, Zbrašín
1 950 000 Kč
ID nemovitosti:AS37-2022
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:1.174 m2
Datum vložení:4. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji zahradu s chatou v chatové oblasti Selmice, 1 km jižně od Zbrašína, okr. Louny. Celková výměra zahrady je 1225 m2, užitná plocha chaty je cca.100 m2.
Předmětem prodeje je zděná patrová chata, do které je zavedena elektřina, voda zavedena není (k dispozici u nedaleké studánky), odpad je sveden do jímky. V přízemí se nachází dílna, komora a chodba se schodištěm ústícím do obytné části prvního patra. Zde se nachází zádveří, ze kterého je přístupná kuchyň a obývací prostor chaty. Z obývací místnosti je balkonovými dveřmi přístupný balkon s ochozem. Vytápění chaty je centrálně umístěným zděným krbem. V současné době je objekt několik let nevyužívaný a je ve stavu úměrném stáří. Chata se prodává se stávajícím vybavením.
Součástí prodeje jsou tři dřevěné kolny sloužící k uskladnění nářadí.
Velkou výhodou je poloha a orientace zahrady s výhledem do okolí a možnost rekreace v klidné oblasti s dobrou dostupností do Prahy.
Koupi zahrady lze realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám zdarma pomůžeme zprostředkovat. Doporučuji prohlídku zahrady. Více informací u realitního makléře.
.

Základní údaje

ID nemovitosti
AS37-2022
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
100m2
Plocha pozemku
1174m2

Poloha na mapě

Foto - Aleš Simet
Aleš Simet
Zobrazit
kontakt
Realitní samoobsluha s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé