Sousedé
(1/15)
Rezervace
2 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně služeb, provize, možnosti hypotéky a úschovy finančních prostředků
ID nemovitosti:N05504
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:377 m2
Datum aktualizace:16. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu na vlastním pozemku na okraji obce Sojovice vhodnou k přestavbě na trvalé bydlení. Pozemek je v klidné části menší chatové osady s dobrou dostupností i v zimě.

Pozemek je rovinatý s ovocnými stromy o celkové výměře 377 m2, chata se nachází téměř uprostřed a má zastavěnou plochu cca 50 m2. Jedná se o montovanou jednopodlažní chatu ze 70tých let na kamenné podezdívce s menším sklepem (cca 5 m2 - suchý, vybetonovaný) a s malou kolnou.

Chata je napojena na elektřinu 230/380 V, má vlastní studnu s čerpadlem - vývod vody před chatou - lze napojit do interiéru, wc svedeno do septiku bez splachování. Vytápění je lokální na tuhá paliva - v chatě dva komíny.

Současná dispozice - vstupní chodbička, dvě malé ložnice s palandami, hlavní obytná místnost s francouzskými okny se vstupem na terasu a do zahrady ve směru, kde nejsou sousedé, směrem na jih. V kuchyni sporák na PB. WC samostatné v menší místnůstce. Z chodby je vstup do sklepa a na půdu (není pochozí). Kolna z boku chaty uzamykatelná.

Chata je k dispozici ihned a je vhodná jak k rekreaci, tak jako varianta trvalého bydlení po přestavbě na velice pěkném a klidném místě v blízkosti lesa a zároveň s možností dojíždění do Prahy, nebo do Mladé Boleslavi. Základní občanská vybavenost je v Sojovicích, vše ostatní v nedaleké Staré Boleslavi.

Pro možnost prohlídky neváhejte kontaktovat makléře, který objekt osobně prověřil a rád Vám poskytne kompletní informace.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Studna vrtaná
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
N05504
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Plocha pozemku
377m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Patrik Kubeš
Patrik Kubeš
Zobrazit
kontakt
Středočeské reality, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé