Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/12)
479 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:xMVD6146
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:66 m2
Plocha pozemku:295 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Naše společnost nabízí k prodeji dřevěnou chatu o zastavěné ploše 38 m2 a obdélníkovitým pozemkem o celkové výměře 295 m2, nacházející se v katastru obce Štěnovický Borek nedaleko Plzně. Podezděná dřevěná chata o odhadované obytné ploše 66 m2 je situována v zadní části pozemku, k dispozici je elektřina, suchý záchod za chatou a voda z nedaleké studánky, případně potoka. Chata je patrová, vytápěná na tuhá paliva, nachází se v zalesněné chatové oblasti nedaleko soutoku dvou potoků. Přístup je buď ze Štěnovického Borku, přes potok a nebo příjezd téměř až k chatě z Nebílov. Doporučuji pro nádhernou okolní přírodu. Cena nemovitosti zahrnuje odměnu realitní kanceláře, právní služby a související poplatky. Není zahrnuta daň z nabytí nemovitých věcí, kterou dle platné právní úpravy hradí kupující. Hypotéku Vám zdarma vyřídí naše spolupracující hypoteční centrum. PENB nebyl dodán - G. Některé výměry jsou uvedeny pouze orientačně. Pro bližší informace či domluvení prohlídky volejte na níže uvedený mobilní telefon.

Základní údaje

Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
xMVD6146
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
66m2
Užitná plocha
66m2
Plocha pozemku
295m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tereza Šalomová
Tereza Šalomová
Zobrazit
kontakt
BYTY Západ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi BYTY Západ, s.r.o., Náměstí Republiky 205/31 Plzeň, IČO: 01660055.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.