Sousedé
(1/19)
2 915 000 Kč
ID nemovitosti:003241
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:40 m2
Plocha pozemku:514 m2
Datum vložení:9. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej částečně podsklepené rekreační chaty s pozemkem o velikosti 514 m2. Chata je částečně zděná a je v ní zavedena elektřina a užitková voda. Je zde možnost napojení na obecní vodovod. Kromě chaty s terasou se na pozemku nachází několik dalších doplňkových staveb, které umožňují ideální využití pozemku a příjemné posezení venku či uvnitř. Oplocený pozemek je situovaný v sousedství rybníka a má přístup přímo z obecní komunikace. Jedná se o nádhernou, klidnou lokalitu na okraji Brských lesů. Vzdálenost od okraje Plzně je cca 30 Km, v nedalekých Nových Mitrovicích je obchod otevřený 7 dní v týdnu. Veškerá občanská vybavenost je v 9 km vzdáleném Spáleném Poříčí.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
003241
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
40m2
Plocha pozemku
514m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Šmíd
Pavel Šmíd
Zobrazit
kontakt
PARVA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé