Sousedé
(1/25)
8 490 000 Kč
ID nemovitosti:DN01612
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:150 m2
Plocha pozemku:4.358 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:21. listopadu 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej velmi pěkného rekreačního objektu, s možností využití i k bydlení, 4+kk, obytná plocha cca 100 m2 + zasklená veranda cca 12 m2, na vlastním pozemku o výměře 1069 m2 + samostatná zahrada 3289 m2, garážové stání, vinný sklep, bazén s protiproudem, zahradní domek, relaxační pyramida, vše v katastru města Dobříš, chatová oblast Chotobuš, cca 2 km od exitu 32 (Obořiště) z dálnice D4. Velmi pěkné, klidné a slunné místo s výhledem do krajiny a velmi příjemnou atmosférou. Nabízený rekreační objekt je taktéž vhodnou investicí a to především v kombinaci s dalším sousedním pozemkem, vhodným pro výstavbu 4 rekreačních objektů. Předpokladem je, že cena takto lukrativně položených pozemků stále poroste.
Chata je dispozičně o velikosti 4+kk. V přízemí je vstupní chodba, samostatná ložnice, kuchyně propojená a obývacím pokojem, kde je rohový krb s krbovou vložkou, dále pak koupelna se sprchovým koutem a částečně odděleným WC. V podkroví je velká ložnice + malá samostatná ložnice. Kuchyň je vybavena linkou, dřezem a vestavěnými spotřebiči. K chatě byla přistavena prosklená, uzavíratelná terasa cca pro 8 osob, se samostatným vchodem z venku. Plány jsou k dispozici u makléře.
Chata je napojena na vodu ze 2 zdrojů, kopaná studna hl. 7 m + vrt hl. 35 m. Oba zdroje vody mají samostatné chemické čištění umístěné v rekreačním objektu. Dále je chata napojena na elektřinu 220 V a 380 V a to včetně levnějšího nočního proudu 20 hod denně. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem v kombinaci s ústředním topením a dále s možností ohřevu vody v bazénu. Odpadní vody jsou řešeny septikem 7 m3.
Zahrada je již vzrostlá, s okrasnými keři a vzrostlými stromy, opatřená závlahou, je zde samostatné ohniště a krb na grilování, umístěný u prosklené letní verandy. Celý pozemek je oplocen, vjezd na pozemek zahrady zajišťují 2 vjezdové brány + 2 branky, garážové stání je otevřené a jeho součástí je uzamykatelná kolárna. V zahradním domku je malá dílna s prostorem pro skladování rekreačního vybavení, samostatný dřevník. Na pozemku je také vinný sklep. Pozemek je svou polohou v terénu také vhodný pro vybudování podzemního krytu.
Objekt je připojen na centrální pult ochrany s dojezdem 8-10 min. Pozemek rekreačního objektu a zahrady je hlídán prostřednictvím 12-ti kamer + 1 kamera uvnitř chaty, s možností dálkového monitoringu. V objektu je wifi a TV satelit.
K rekreačnímu objektu náleží ještě samostatná zahrada o celkové výměře 3298 m2, opět oplocená. Objekt i tato samostatná zahrada jsou propojeny společnou cestou, opatřenou dvěma vjezdovými branami. V zahradě jsou vybudované chodníky, terén je zatravněný. Zahrada má vlastní zdroj vody , 1 vrt hloubky 16 m se zapuštěnou nádrží na 5m3 vody, systém závlahy, napojení na elektřinu. Zahrada není stavební pozemek, ale lze zde umístit např. zahradní přístřešek. Zahradu lze využít k pěstování plodin, osázení stromy, umístění nadzemního bazénu. Taktéž zahradu využít i investičně, např. k pronájmu, či budoucímu prodeji.

Základní údaje

Dopravní spojení
Dálnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Studna vrtaná
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLedniceSporák
ID nemovitosti
DN01612
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
100m2
Užitná plocha
150m2
Plocha pozemku
4358m2
Místností
3
Počet míst na parkovišti
4
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Rajsiglová
Jana Rajsiglová
Zobrazit
kontakt
DEFIRE, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé