Sousedé
(1/25)
7 890 000 Kč
ID nemovitosti:DN01612
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:150 m2
Plocha pozemku:4.358 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:30. listopadu 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej velmi pěkného rekreačního objektu, s možností využití i k bydlení. Chata o dispozici 4+kk, obytná plocha cca 100 m2 + zasklená veranda cca 12 m2, na vlastním pozemku o výměře 1069 m2 + samostatná zahrada 3289 m2, garážové stání, vinný sklep, bazén s protiproudem, zahradní domek, relaxační pyramida, vše v katastru města Dobříš, cca 2 km od exitu 32 (Obořiště) z dálnice D4. Velmi pěkné, klidné a slunné místo s výhledem do krajiny a velmi příjemnou atmosférou.

Nabízený rekreační objekt a přilehlá zahrada je taktéž velmi vhodnou investicí, zajištěním proti inflaci! Chatu lze nyní ihned využívat k rekreaci např. s dětmi, ale do budoucna je možné na místě vystavět moderní rodinný dům. Terén pak lze využít např na stavbu podzemního krytu, jižní svah pak k umístění solárních panelů, zahradu k pěstování zemědělských produktů atd. V budoucnu je tak možné na tomto místě vybudovat zcela nezávislé a soběstačné rodinné sídlo. Předpokladem je, že cena takto lukrativně položených nemovitostí a pozemků v budoucnu stále poroste.

Chata je dispozičně o velikosti 4+kk. V přízemí je vstupní chodba, samostatná ložnice, kuchyně propojená a obývacím pokojem, kde je rohový krb s krbovou vložkou, dále pak koupelna se sprchovým koutem a částečně odděleným WC. V podkroví je velká ložnice + malá samostatná ložnice. Kuchyň je vybavena linkou, dřezem a vestavěnými spotřebiči. K chatě byla přistavena prosklená, uzavíratelná terasa se samostatným vchodem z venku. Plány jsou k dispozici u makléře.

Chata je napojena na vodu ze 2 zdrojů, kopaná studna hl. 7 m + vrt hl. 35 m. Oba zdroje vody mají samostatné chemické čištění umístěné v rekreačním objektu. Dále je chata napojena na elektřinu 220 V a 380 V a to včetně levnějšího nočního proudu 20 hod denně. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem v kombinaci s ústředním topením a dále s připravenou možností ohřevu vody v bazénu. Odpadní vody jsou řešeny septikem 7 m3.
Na pozemku chaty jsou již vzrostlé okrasné keře a stromy, vše je opatřeno závlahou. Celý pozemek je oplocen. Garážové stání je otevřené a jeho součástí je uzamykatelná kolárna. V zahradním domku je malá dílna.
Objekt je připojen na centrální pult ochrany s dojezdem 8-10 min. Pozemek rekreačního objektu a zahrady je hlídán prostřednictvím 12-ti kamer + 1 kamera uvnitř chaty, s možností dálkového monitoringu. V objektu je wifi a TV satelit.

K rekreačnímu objektu náleží ještě samostatná zahrada o celkové výměře 3298 m2, opět oplocená. Objekt i tato samostatná zahrada jsou propojeny společnou cestou, opatřenou dvěma vjezdovými branami+dvěma vstupními brankami. V zahradě jsou vybudované chodníky, terén je zatravněný. Zahrada má vlastní zdroj vody, 1 vrt hloubky 16 m se zapuštěnou nádrží na 5m3 vody, systém závlahy, napojení na elektřinu. Zahrada není stavební pozemek. Zahradu lze využít ke stavbě zahradního domku či altánu, k pěstování plodin ve skleníku, chovu drobného zvířectva atd..
Pro více informací kontaktujte prosím makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Dálnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Studna vrtaná
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLedniceSporák
ID nemovitosti
DN01612
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
100m2
Užitná plocha
150m2
Plocha pozemku
4358m2
Místností
3
Počet míst na parkovišti
4
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Rajsiglová
Jana Rajsiglová
Zobrazit
kontakt
DEFIRE, spol. s r.o.

© 2023 Sousedé