Sousedé
5 600 000 Kč
ID nemovitosti:322096
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.521 m2
Užitná plocha:140 m2
Plocha pozemku:1.521 m2
Datum aktualizace:16. června 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji zděnou chatu, vhodnou k trvalému bydlení, s velkým pozemkem na krásném místě u Slapské přehrady - Vestec u Hřiměždic. Dostupnost do Prahy - 45 minut.

Chata má evidenční číslo, je zděná, podsklepená, s obytným podkrovím o zastavěné ploše 59 m2, postavena a opečovávaná jednou rodinou od roku 1972. Součástí prodeje je soubor pozemků kolem chaty o výměře 1.521 m2.
Pozemek je kompletně oplocený, rovný a je rozdělen do 3 částí. Díky poloze chaty a vrostlé vegetaci, zde naleznete soukromí a klid s úžasnými výhledy na místní lesy, louky a říční meandr Vltavy. Součástí je zapuštěný bazén s filtrací (nová bazénová technologie 2018), altán s krytým posezením, hřiště se sítí, terasa, ohniště, dětské pískoviště a skluzavka, dva dřevníky a sklad zapuštěný do svahu nad nímž je další posezení s výhledem na řeku.

Do přízemí chaty se vstupuje přes zastřešenou terasu, která lemuje celou jižní a východní část chaty. Ze vstupní chodby (5,5 m2) je vstup do všech místností přízemí. Největší místností přízemí je obývací pokoj propojený s kuchyní (35 m2), které dominuje velký krb. Další alternativy vytápění jsou akumulačními kamna a kamna na pevná paliva. Kuchyně je osazena kuchyňskou linkou a sporákem na PB. Samostatná ložnice přízemí má výměru 8,8 m2. Malý pokoj o výměře 4,6 m2 byl přebudován na saunu, která je plně funkční, ale v případě potřeby lze využít tuto místnost opět jako ložnici. WC v přízemí je samostatné, koupelna je osazena vanou.

Do podkroví se vstupuje po dřevěném schodišti z obývacího pokoje a jsou zde dvě, téměř identické, podkrovní ložnice, každá cca 17 m2.

Celá chata je podsklepená. Původní garáž je dnes využívána jako společenská místnost s krbem, ale může opět sloužit původnímu účelu. Dále je zde dílna a dva sklepy.

Celá chata je ve stavu plně funkčním a lze ji využít na trvalé bydlení. Chata se prodává s veškerým vybavením.
Velikost 3. pozemku s altánem má díky své poloze potenciál výstavby ještě další chaty s vlastní přístupovou cestou, případně lze oba pozemky zrušením vegetačního pásu, spojit.

Vytápění kombinované: akumulační kamna, kamna na pevná paliva a dva krby.
Střecha plechová, stáří 8 let.
Elektřina 240/400 V.
Objekt má vlastní vrt, dostatečně vydatný pro provoz domácnosti. Ohřev vody: elektrický bojler.
Odpad: jímka na vyvážení.

V případě zájmu mohu zajistit výhodné financování. Nemovitost je vhodná jako zástava pro financování hypotečním úvěrem.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
322096
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1521m2
Užitná plocha
140m2
Plocha pozemku
1521m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Marek Lindauer
Marek Lindauer
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

© 2024 Sousedé