Sousedé
(1/9)
Petrov Chlunek
850 500 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právních služeb
ID nemovitosti:01416
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:75 m2
Plocha pozemku:453 m2
Datum aktualizace:10. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej chatu v žádané turistické oblasti, chatové osadě Petrov - Chlomek, chatová osada Petrov-Chlomek se nachází vysoko nad severním břehem řeky Sázavy, odkud je fantastický výhled do krajiny a povodí řeky.Chata je dřevěná, stojí na zděné podezdívce, má obytnou místnost, malou kuchyňku, prosklenou verandu a WC. Voda v chatě je ze společné studny vzdálené cca 50 m od chaty, voda není zavedena přímo do chaty, v chatě je jíž zavedena elektřina 230 V, na pozemku je dále malá kůlna na nářadí. Chata stojí na pronajatém pozemku o rozloze 453 m2, smlouva na pronájem pozemku se obnovuje každých 10 let, teď je smlouva do roku 2023 a majitel (obec) potvrdil, že je připravena už i nová smlouva na dalších 10 let (do roku 2033). Dopravní obslužnost je vlakem (cca 10 min chůze k zastávce) a z druhé strany osady je autobusová zastávka. Nákup potravin lze řešit v obchodě pod osadou, nebo zajed do nedalekého městysu Davle vzdáleném 3 km. Zbraslav 15 km, Praha 25 km. Doporučujeme osobní prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
01416
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
75m2
Plocha pozemku
453m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Jihlava Kancelář
Jihlava Kancelář
Zobrazit
kontakt
Areality Vysočina s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé