Sousedé
(1/17)
img-20221102-wa0015.1667474475.jpg
2 100 000 Kč
ID nemovitosti:N97294
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:27 m2
Plocha pozemku:832 m2
Datum aktualizace:3. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej zděné chaty s užitnou plochou 27 m² v klidné lokalitě Dolní Bezděkov u Bratronic. Stojí na vlastním pozemku s nadstandardní celkovou výměrou 832 m². Chata s ev. číslem je postavena na terasovitém pozemku s kamennými zídkami, před chatou je na jižní straně vytvořena menší přírodní terasa s možností posezení, ohniště nebo grilování. V přízemí se nachází kuchyňka s možností vaření či ohřevu jídla, je zde i elektrický sporák. Obytný prostor v patře je vybaven kamny na dřevo a koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a splachovací toaletou. Přístup do podkrovní ložnice se dvěma lůžky je po dřevěném žebříku. V chatě je zavedena elektřina. Voda je k dispozici z vrtu, v současné době pouze užitková, al je zde možnost napojení na obecní vodovod i na kanalizaci (obojí na hranici pozemku).
Zastavěnou plochu 16 m2 je možno rozšířit na 25 m2 a změnit přístup do chaty z prvního patra. Ze zadní strany chaty je k dispozici komora/dílna. Okna jsou vybavena mřížemi.
Kaskádovitá zahrada je osázená ovocnými stromy i jehličnany a mnoha keři. Pozemek je svažitý, ale pochozí a celý je oplocen. Příjezd je zajištěn po asfaltové obecní komunikaci. Cena chaty je stanovena včetně veškerého vybavení. Dolní Bezděkov je obec nedaleko Kladna, chata nabízí klid menší obce, po úpravách a připojení na sítě je možnost i trvalého bydlení. Pro prohlídky volejte makléřce.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97294.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97294
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
27m2
Plocha pozemku
832m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jitka Mahovská
Jitka Mahovská
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé