Sousedé
(1/25)
dsc-4307-1-edit.1662914205.jpg
2 790 000 Kč
ID nemovitosti:N96496
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:77 m2
Plocha pozemku:481 m2
Datum aktualizace:9. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Odložte městské starosti a dopřejte si klid a pohodu této úžasné chaty ve Středočeské obci Velká Lečice. Původní dřevěná, dnes už po částečné rekonstrukci z části zděná a zateplená chata, Vás určitě mile překvapí svou komfortní dispozicí 4+1 a podlahovou plochou 77 m2. Prostorná obývací místnost s krbem a francouzskými dveřmi, kde je dostatek místa také pro jídelní stůl, dodá celé nemovitosti příjemný romantický nádech. Celkem tři ložnice, z toho dvě opravdu prostorné v obytném podkroví, zajistí dostatek soukromí nejen Vám, ale také například Vašim přátelům, kteří Vás překvapí návštěvou na víkend.
Chata je z menší části podsklepena a tento prostor je využíván jako malý sklípek. Voda přivedena z vlastního vrtu, odpad sveden do jímky. Příjezd na zahradu po obecním pozemku.
Jděte se projít ke krásným místům v okolí, vezměte kola a využijte bohatých cyklotras nebo sbalte plavky a ručníky a zajeďte se vykoupat na Slapy, které jsou odsud jen pár minut autem. Pěšky pak třeba do místní hospůdky na večeři. Pohodová nálada všude kolem kam jen se podíváte.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a domluvte si termín prohlídky co nejdříve. O výjimečnosti této nemovitosti Vás rád přesvědčím osobně, ve Velké Lečici. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96496.

Základní údaje

ID nemovitosti
N96496
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
77m2
Plocha pozemku
481m2
Plocha lodžie
5m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Vladimír Kopta
Vladimír Kopta
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé