Sousedé
(1/25)
001.1660211868.jpg
1 990 000 Kč
ID nemovitosti:N96024
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:60 m2
Podlahová plocha:60 m2
Plocha pozemku:363 m2
Datum aktualizace:27. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Takovýhle výhled ničím nenahradíte. Jižní stráň, tak akorát zastíněná listy stromů, aby sluníčko v létě příliš nepařilo do oken, ale přitom ne tolik, aby větve bránily pohledu do zeleného údolí. Z balkonu této pěkné, udržované a velmi chytře vymyšlené chaty se před Vámi údolí otevře jako nekonečně velký truhlík plný bonsají, který sahá kam až oko dohlédne. Akorát místo bonsají je to opravdový živý svět, který máte jako na dlani.

Chata v Košátkách už poskytla svým obyvatelům mnoho radostných chvil a nyní je připravená poskytnout čas pohody, čas klidu, ale i čas zábavy třeba právě vám. Přijeďte se podívat a nasát atmosféru tohoto krásného místa uprosřed zeleně a zjistit, že se Vám odsud vůbec nebude chtít odjíždět. A také proč by ano?

Ačkoliv byste to nečekali, jedná se o jednu z těch magických staveb, které jsou uvnitř větší, než venku. V přízemí totiž nenajdete jenom obývací světnici s kuchyní a centrálními moderními kamny, která bez sebemenších problémů vytopí i v chladnějších měsících celou chatu. Najdete tady také první z ložnic a koupelnu se sprchou a toaletou. Obývákem projdete na spodní terasu, dostatečně velkou na to, abyste na ní umístili posezení a kochali se výhledem do kraje. Terasa je chytře vybudovaná tak, že poskytuje stín v parných letních dnech, ale dostatek světla ve dnech studenějších.

Když vystoupáte po mlynářských schodech do patra, najdete dvě částečně propojené ložnice se čtyřmi lůžky a vstupem na horní balkon. To je to místo, ze kterého budete vládnout celému údolí a které vám každé ráno hned po probuzení dodá pocit majestátu.

Celkem se v chatě nachází 5 plnohodnotných lůžek, takže pojme bez obtíží i větší rodinu nebo partu kamarádů na víkend. Pokud by to nestačilo, je zejména v patře dostatek prostor na to, aby si další členové výpravy mohli rozložit bivaky na podlaze, kterou toho času pokrývají koberce.

Celá chata je plná drobných chytrých vychytávek a různých skrytých úložišť. Téměř v každé zdi nebo zákoutí jsou nějaká malá dvířka, která ukrývají překvapivě velkorysý prostor na schování všeho, co má být schováno.

Chata stojí ve svahu a její suterénní patro je zděné. Sklep s dílnou je částečně zapuštěný do terénu a poskytne důstojné zázemí každému nadšenému kutilovi. Svěrák na ponku neztratil ani špetku ze svého sevření a dávné krásky z plakátů vám budou dělat společnost, až budete luštit tajemství dřevěných šuplíků.

Pozemek se vzrostlou zelení je řešený terasovitě a rozkládá se na několika úrovních, vzájemně propojených roztomilými kamennými chodníčky. Najdete tedy terasu vhodnou pro ohniště, terasu vhodnou pro posezení a samozřejmě spoustu místa pro vaše pěstitelské záměry. A pokud se budete chtít jen tak natáhnout do trávy, ležet a nic nedělat, směle do toho. Koneckonců o tom přece chaty jsou. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96024.

Základní údaje

ID nemovitosti
N96024
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
60m2
Plocha sklepa
7m2
Plocha pozemku
363m2
Plocha terasy
4m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Lípa
Martin Lípa
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé