Sousedé
(1/22)
morasice-3-.1657642001.jpg
3 790 000 Kč
ID nemovitosti:N95541
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:92 m2
Plocha pozemku:558 m2
Datum aktualizace:2. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zděnou chatu ve velmi žádané lokalitě pouhých 13 km od Chrudim. Nemovitost disponuje v prvním podlaží obytným prostorem s kuchyňským koutem a krbem, WC s koupelnou. V prvním patře potom naleznete další tři obytné místnosti v suterénu se nachází sklepní prostory.

Chata je napojena na elektrickou síť k objektu náleží oplocený pozemek.

Hlavní výhody této nemovitosti jsou: 1) Krásná přírodní lokalita v blízkosti a okolí lesy, 2) Objekt je napojen na elektřinu, 3) Oplocený pozemek poskytující opravdové soukromí, 4) Sečská přehrada a její okolí je největší a nejvyhledávanější rekreační oblastí v Pardubickém kraji, 5).
Babiččin dvoreček v Licibořicích (Chrudimsko) nabízí tip na výlet pro rodiny s dětmi, jízdy na koni a programy pro MŠ a ZŠ s ukázkou tradičního hospodaření za časů našich babiček, domácí zvířata.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95541.

Základní údaje

ID nemovitosti
N95541
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
92m2
Plocha pozemku
558m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Roman Svatoš
Roman Svatoš
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé