Sousedé
(1/11)
625 000 Kč
ID nemovitosti:2152927941
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:25 m2
Plocha pozemku:25 m2
Počet místností:1
Datum aktualizace:27. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chata v lese(!!), kde již nejsou povoleny další stavby. Další nové rekreační chaty v této lokalitě nelze stavět. Povolit je možné rekonstrukci stávajícího objektu.

Rekreační chata má přidělené číslo evidenční, byla provedena pasportizace stavebním úřadem.

Rekreační chata byla postavena už za minulého režimu. Stojí na pozemku jiného vlastníka (soukromé osoby). Za tento pozemek se neplatí žádný nájem, jelikož tehdejším vlastníkem lesa byl stát a žádné nájemné nebylo stavebním povolením deklarováno.

Jedná se o velmi pěkné místo v lese na okraji Českých Budějovic v Boršově nad Vltavou, které má charakter polosamoty. Jsou zde jen tři chaty ve větších vzdálenostech od sebe. Tato je poslední v řadě.

Chata je bez přípojek na inženýrské sítě. Má pouze suché WC. Přístup a příjezd je přes obecní komunikaci.

Nedaleko je železnice, autobusová doprava i MHD.

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Okna
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
2152927941
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
25m2
Plocha pozemku
25m2
Místností
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Milan Mikeš
Mgr. Milan Mikeš
Zobrazit
kontakt

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé