Sousedé
(1/17)
16 950 000 Kč
ID nemovitosti:6689
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:7.330 m2
Užitná plocha:222 m2
Plocha pozemku:7.330 m2
Datum aktualizace:27. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ve výhradním zastoupení exkluzivní nemovitost na samotě nedaleko Prachatic (Husince) v překrásném přírodě. Dům (chalupa) je vhodný nejen k sezonní rekreaci díky klidu samoty a úžasné přírody, ale vzhledem ke komfortnímu vybavení a technickému zázemí také k celoročnímu bydlení.

Nemovitost je kompletně zrekonstruována a stavebně osazena kvalitními materiály včetně veškerého vybavení novými technologiemi a nábytkem na míru.

V přízemí domu je velká obývací místnost s kuchyní, jídelním koutem, ložnicí, koupelnou a garáží. Podkrovní část se dřevěným schodištěm má celkem 3 ložnice s balkonem a prostornou terasou.

Na udržované zahradě se dvěma rybníky s průtočnou vodou se nachází dřevěný domek pro další ubytování, které se nyní využívá jako dílna se skladovacím prostorem, zastřešená pergola s grilovacím pultem, grilem a udírnou.

Nemovitost je napojena na 230/400 V, vlastní vrt 38 metrů, vytápění je řešeno krbovou vložkou s teplovzdušnými rozvody nebo elektrokotlem s podlahovým vytápěním. Celý objekt je stylově oplocen s pojezdovou branou a zabezpečen alarmem s kamerovým systémem.

Součástí prodeje je velká louka o výměře 4803 m2 a lesní pozemek 360 m2 v těsné blízkosti nabízené nemovitosti.

Prohlídka dle domluvy s makléřem. Financování zajistíme.

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
6689
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
7330m2
Užitná plocha
222m2
Plocha pozemku
7330m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Samota

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Kudláček
Miroslav Kudláček
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Boars

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé