Sousedé
(1/10)
990 000 Kč
ID nemovitosti:27
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:230 m2
Plocha pozemku:367 m2
Počet místností:2
Sklep:ANO
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dům je situován na okraji osady Svinětice, při silnici Itř. Bavorov- Vodňany, jako vnitřní řadový objekt. Zastavěná plocha-268m2; dvůr 119m2, pozemek celkem 387m2. Přístup z obecní komunikace. Jedná se o přízemní částečně podsklepený zděný objekt s půdním prostorem. Dispozice - 2 místnosti s chodbou a spíží, navazuje stáj s klenutými stropy. Objekt nemá vybudováno sociální zařízení, původní kanalizace svedena do trativodu, vlastní studna ve dvoře. Nemovitost je ve stavu započaté celkové rekonstrukce. Volba k bydlení nebo podnikání.

Základní údaje

Typ konstrukce
Kamenná
ID nemovitosti
27
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
230m2
Plocha pozemku
367m2
Místností
2
Počet sklepů
1
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Zástavba RD

Poloha na mapě

Foto - Vilém Mikšík
Vilém Mikšík
Zobrazit
kontakt
Lisart - Tuynman s.r.o.- Reality pro Vás

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé