Sousedé
(1/14)
1 621 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:821406
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:150 m2
Datum aktualizace:27. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chalupu o dispozici 4+kk v obci Lukavice, která byla v roce 2017 zvolena vesnicí roku Pardubického kraje. Chalupa, která se nachází v centru obce, je určena k rekonstrukci a disponuje zateplením obvodových stěn obytné části. Vytápění zajišťují lokální kamna v kuchyni, ohřev vody zajištěn bojlerem. K chalupě náleží prostorná stodola, kterou lze využít jako garáž a dílnu. Chalupa je určena k rekonstrukci. Příjezd k nemovitosti je po obecní cestě. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
DřevěnáZděná
ID nemovitosti
821406
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
150m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Radim Kunc
Radim Kunc
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé